Loyaltyclub - Programy lojalnościowe

Nowa aplikacja lojalnościowa Planeta Urody w LoyaltyClub

04 lipca, 2023

Nieustannie poszerzamy naszą ofertę na kolejne branże – w ostatnim czasie opracowaliśmy m.in. nową aplikację lojalnościową dla salonu urody. Wszyscy klienci firmy Planeta Urody mogą teraz liczyć na wyjątkowe rabaty, jak również nagrody za korzystanie z usług salonu.

Jak działa aplikacja lojalnościowa salonu urody?

Każdy wykonany przez nas program lojalnościowy może pochwalić się prostotą użytkowania, przejrzystą grafiką i estetycznym projektem. Nie inaczej jest w przypadku aplikacji stworzonej dla salonu Planeta Urody. Korzystanie z tego rozwiązania jest bardzo łatwe – wystarczy opłacić zamówione usługi, by zdobywać punkty lojalnościowe, które można wymienić na rabaty i zniżki przy kolejnych wizytach.

System lojalnościowy w salonie Planeta Urody

Elektroniczne karty lojalnościowe dostępne w telefonie to korzystne rozwiązanie zarówno dla firmy, jak i dla klientów. To świetna zachęta do ponownej wizyty w salonie, co przekłada się na wzrost zainteresowania i zaangażowania. Osoby korzystające z usług firmy mogą liczyć na oszczędności, z kolei Planeta Urody – na wzrost liczby klientów, a tym samym większe zyski.

Aplikacja lojalnościowa salonu urody – dlaczego warto w nią zainwestować?

Przygotowana przez LoyaltyClub aplikacja lojalnościowa salonu urody to rozwiązanie, które pozwala skutecznie zadbać o klienta. Co więcej, program może być użyty do przedstawiania nowości w ofercie, by zachęcić do skorzystania z nowych propozycji.