Loyaltyclub - Programy lojalnościowe

Aplikacja Lojalnościowa Zamrożeni App to nasz kolejny sukces

24 lutego, 2023

Naturalne składniki i starannie skomponowane kompozycje smakowe to dwa ważne elementy wpływające na popularność lodziarni Zamrożeni. Od teraz firma ta korzysta również z naszego programu lojalnościowego LoyalClub, który daje dostęp do atrakcyjnych zniżek oraz umożliwia szybkie dostawy do domu pod wskazany w aplikacji adres.

Lodziarnia Zamrożeni rozszerza swoją działalność z kartami lojalnościowymi

System lojalnościowy, który powstał we współpracy z Lodziarnią Zamrożeni to nie tylko atrakcyjny program do zbierania punktów za zakupy i wymieniania ich na nagrody. Jest to również narzędzie służące do zamawiania dostaw do domu, co znacznie rozszerza obszar dystrybucji, a tym samym umacnia pozycję firmy na rynku.

Jak zamówić dostawę do domu w aplikacji Zamrożeni?

Zamówienie dostawy w programie jest bardzo proste. Po wpisaniu adresu w aplikacji, system ocenia czy dowóz jest możliwy. Następnie Klient może wybrać ulubione smaki. Po dokonaniu płatności wystarczy tylko czekać na wybrane lody.

Program lojalnościowy dla lodziarni Zamrożeni App to niższe ceny

Karty lojalnościowe w telefonie to szereg korzyści dla kupujących i szansa na rozwój dla przedsiębiorstw, które wprowadzają je do swojej oferty. Promocje i możliwość dostawy do domu to magnes na Klientów. Więcej na ten temat tego programu lojalnościowego przeczytasz pod linkiem: https://loyaltyclub.pl/realizacje/zamrozeni/.