Loyaltyclub - Programy lojalnościowe

Aplikacja lojalnościowa z asortymentem BHP w LoyaltyClub

04 lipca, 2023

Do grupy LoyaltyClub dołączyła kolejna firma! Przygotowaliśmy system lojalnościowy dla sklepu Asortyment BHP. Dzięki temu klienci zainteresowani zakupem rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy mogą skorzystać z wielu zniżek oraz ofert specjalnych.

Aplikacja lojalnościowa z asortymentem BHP – dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw

Przygotowywane przez nas programy lojalnościowe i motywacyjne to wyjątkowe rozwiązania dla firm oferujących różnego rodzaju produkty. Tym razem stworzyliśmy aplikację dla sklepu zajmującego się asortymentem BHP. Dzięki temu klienci mogą skorzystać z wielu rabatów – mowa zarówno o klientach indywidualnych, jak i przedsiębiorstwach.

Jak działa aplikacja lojalnościowa z asortymentem BHP?

Aplikacja lojalnościowa z asortymentem BHP zapewnia dostęp do atrakcyjnych zniżek, promocji i ofert specjalnych. Aby z nich skorzystać, wystarczy zrobić zakupy w sklepie i zeskanować kartę lojalnościową przy płatności. Za każde zamówienie otrzymuje się specjalne punkty lojalnościowe, które mogą być wymienione na promocje.

Oszczędności dla klientów z aplikacją lojalnościową z asortymentem BHP

Stworzona przez nas aplikacja lojalnościowa z asortymentem BHP umożliwia kupowanie potrzebnych produktów taniej. Dzięki temu można sporo zaoszczędzić – to również korzyść dla sklepu ze względu na możliwość zainteresowania swoją ofertą większej grupy klientów.