Loyaltyclub - Programy lojalnościowe

Aplikacja Lojalnościowa amiQs_club na telefon jest już dostępna

24 lutego, 2023

Nowym Klientem LoyaltyClub jest firma emanująca pozytywną energią i optymizmem. To sklep z włóczkami amiQs, który od teraz umożliwia swoim Klientom dostęp do atrakcyjnego programu lojalnościowego. Aplikacja, jaką stworzyliśmy to nowoczesne narzędzie służące do budowania relacji z kupującymi poprzez nagradzanie ich za dokonywane zakupy.

Jakie są korzyści dla użytkowników aplikacji amiQs_club od LoyaltyClub?

Stworzona przez nas aplikacja lojalnościowa sklepu z włóczkami amiQs umożliwia dostęp do kuponów zniżkowych i atrakcyjnych nagród. Dodatkowo użytkownicy znajdą w niej również wiele inspiracji, przydatnych informacji i wzorów do dziergania.

Jak zdobyć dostęp do karty lojalnościowej w telefonie?

Aby stać się posiadaczem wirtualnej karty lojalnościowej, wystarczy wykonać kilka prostych kroków. Pierwszy z nich to pobranie oprogramowania. Następnie należy się zarejestrować oraz potwierdzić podany adres e-mail. Po zalogowaniu użytkownik może rozpocząć korzystanie z aplikacji do kart lojalnościowych.

Dlaczego programy lojalnościowe dla firm są dobrym rozwiązaniem?

System lojalnościowy to narzędzie, które zachęca i motywuje kupujących do częstszych odwiedzin w sklepie. Dodatkowe zniżki i nagrody tworzą więź z klientami, a tym samym umacniają pozycję przedsiębiorstwa na rynku i zwiększają jego przychody. To rozwiązanie korzystne dla obu stron.