Loyaltyclub - Programy lojalnościowe

Aplikacja dla Galeria MM – nowość w LoyaltyClub

31 stycznia, 2023

Galeria MM to obiekt znajdujący się na terenie Poznania. Obejmuje on aż kilkadziesiąt punktów handlowo-usługowych i gastronomicznych. Klienci mają również do dyspozycji wygodny parking podziemny i dużą liczbę powierzchni biurowych do wynajęcia. Specjalnie dla Galerii MM przygotowaliśmy aplikację lojalnościową opartą o paragony. Jest to kolejny duży krok w technologicznym rozwoju całego obiektu.

Jak działa program dla Galeria MM?

Program lojalnościowy stworzony przez LoyaltyClub dla Galerii MM to nowoczesny system, dzięki któremu Klienci poszczególnych sklepów, znajdujących się na terenie obiektu, mogą zbierać punkty za zakupy i wymieniać je na nagrody lub atrakcyjne kupony zniżkowe. Jest to bardzo zaawansowana aplikacja, która daje możliwość szybszego rozwoju i pozyskania nowych Klientów.

Zawsze na bieżąco z aplikacjami od LoyaltyClub

Systemy lojalnościowe, takie jak aplikacja Galeria MM, daje użytkownikom możliwość śledzenia aktualnych nowości i promocji. Dzięki nim w wygodny sposób można zapoznać się z całą ofertą danego sklepu. Programy lojalnościowe to świetny sposób na rozszerzenie swojej sieci sprzedaży i zachęcenie Klientów do ponownych zakupów.

Punkty nabijane na podstawie paragonów

W aplikacji lojalnościowej Galeria MM zastosowano system punktów, które nabijane są Klientom na podstawie paragonów. W tym celu użytkownik musi wybrać opcję „Skanuj paragon” i wykonać zdjęcie za pomocą aplikacji. Po autoryzacji punkty automatycznie zostaną przypisane do danego konta.