Ekran początkowy

Ekran z logo aplikacji i tłem wyświetlany podczas oczekiwania na załadowanie się aplikacji. W tym miejscu umieszczone mogą zostać materiały graficzne, które zidentyfikują aplikację z Firmą.

Onboarding

Przy pierwszym uruchomieniu aplikacji na ekranie pojawia się opis działania poszczególnych funkcjonalności. Można do niego wrócić po wybraniu ikonki modułu POMOC

Ekran Główny Aplikacji

Dzięki kreatorowi administrator będzie w stanie samodzielnie stworzyć dashboard aplikacji przypominający w wyglądzie i działaniu dashboardy najpopularniejszych w Polsce aplikacji lojalnościowych.

Karta Klienta

Wirtualna karta programu lojalnościowego, którą Klient pokazuje podczas transakcji i zdobywa kolejne punkty. Na karcie znajduje się unikalny kod kreskowy, dzięki któremu obsługa może w prosty sposób zidentyfikować Klienta.

Katalog Nagród

Klient wymienia zdobyte punkty na atrakcyjne nagrody lub rabaty. Decyzja o tym jakie nagrody można zdobyć należy do Ciebie, a dzięki łatwemu zarządzaniu, katalog nagród można modyfikować w każdej chwili i umieszczać tam nowe nagrody lub rabaty.

Kupony Rabatowe

Miejsce gdzie Klienci znajdą umieszczone kupony rabatowe na produkty lub usługi. Możesz nagradzać swoich Klientów kuponami rabatowymi niezależnie od tego ile punktów zdobyli. Kupony rabatowe użytkownik aplikacji może otrzymać za zainstalowanie aplikacji lub z okazji nowej oferty promocyjnej.

Promocje

Ten moduł może się znaleźć na ekranie głównym aplikacji, dzięki czemu dostęp do atrakcyjnych ofert będzie szybki. Skutkiem będzie przyciągnięcie uwagi Klientów i zatrzymanie go na dłużej w aplikacji.

Gazetki Promocyjne

Szybkie przekazywanie najnowszych promocji w aplikacji. Klienci na bieżąco dowiadują się jakie produkty lub usługi są w niższych cenach. W aplikacji Klient zobaczy listę gazetek i będzie miał możliwość powiększać każdą stronę gazetki.

Katalog Produktów

Nowoczesny, przejrzysty katalog produktów i usług. Dzięki niemu Klienci na bieżąco dowiedzą się o nowościach w Twojej firmie lub o tym co oferujesz na co dzień. Aplikacja mobilna jest pro-eco - dzięki niej zużywamy mniej papieru, a Ty nie wydajesz pieniędzy na drukowanie materiałów.

Zakupy w Aplikacji

Moduł zakupów w aplikacji umożliwia sprzedaż towarów i usług w bardzo popularnej dziś formie Click&Collect.

Aktualności

To możliwość dodawania najnowszych informacji związanych z produktami lub promocjami. Dzięki systemowi zarządzania dodanie aktualności zajmuje kilka minut, a news natychmiast pojawia się na ekranach Klientów. Lista aktualności sortowana jest według daty publikacji.

Social Media

Możliwość wyświetlania profilu Facebook bezpośrednio w aplikacji. Dzięki temu użytkownik nie musi opuszczać aplikacji.

Oddziały / Sklepy

Lokalizacja oddziałów firmy lub sklepów na mapie w formie pinów. Każdy pin reprezentuje jeden oddział, a po kliknięciu pojawia się chmurka prezentująca podstawowe dane pozwalające na kontakt z oddziałem oraz przekierowanie do szerszego opisu wraz z materiałem zdjęciowym.

Powiadomienia Push

Funkcjonalność pozwala na generowanie powiadomień, skierowanych do użytkowników aplikacji. Umożliwia przesyłanie informacji na temat aktualnych promocji lub nowych produktów.

POBIERZ PEŁNĄ
PREZENTACJĘ MODUŁÓW

pobierz

Loyalty Club - aplikacje lojalnościowe

QRTAG sp. z o.o.
ul. Romana Dmowskiego 35
60-222 Poznań

NIP: 7831735647
REGON: 363401597
KRS: 0000595589

Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Kapitał zakładowy: 60.700zł wpłacony w całości


T. +48 609 633 907

E: maciej@loyaltyclub.pl

ZAPRASZAMY:
poniedziałek - piątek w godzinach 8.00 - 16.00

© 2020 QRTAG / All Rights Reserved