+48 609 633 907

Aplikacja mobilna do zbierania punktów

Produkt ten dedykujemy małym, średnim i dużym firmom, które chcą zwiększyć obroty. Aplikacja nadaje się do zastosowania w firmach, które oferują niejednorodną sprzedaż swoich produktów i usług.

Świetnie sprawdza się też w handlu, gdzie rozpiętość wysokości rachunków może być duża i jednocześnie wprowadzane są liczne akcje promocyjne na wybrany asortyment.

System dedykowany jest dla sieci sprzedaży, gdzie Klienci przyzwyczajeni do marki będą dokonywać zakupu produktów lub usług.

Jak to działa?

Zbieranie punktów

Rejestracja w programie lojalnościowym

Użytkownik uzupełnia krótki formularz rejestracyjny. Następnie na wskazany e-mail otrzymuje link z potwierdzeniem rejestracji. Po dokonaniu potwierdzenia może zalogować się do aplikacji mobilnej.

Logowanie do aplikacji

Logowanie do aplikacji odbywa się za pomocą wcześniej założonego profilu użytkownika lub za pomocą przycisku logowania przez Facebook

Karta lojalnościowa

Po zalogowaniu do aplikacji użytkownik ma dostęp do unikalnego kodu EAN wygenerowanego automatycznie podczas rejestracji. Aby otrzymać punkty użytkownik pokazuje kod EAN, obsłudze sklepu. Sklep za pomocą dedykowanej aplikacji dla obsługi nadaje punkty za zakupy.

Jak to działa?

Odbieranie nagród

Zakup kuponu

Użytkownik zakupuje za zdobyte punktu kupony rabatowe. Po zakupie punkty zostaną odjęte z jego konta.

Lista zakupionych kuponów

W prawym menu aplikacji użytkownik posiada dostęp do zakupionych wcześniej kuponów rabatowych.

Użycie kuponu

Użytkownik pokazuje kupon rabatowy obsłudze sklepu. Obsługa skanuje kod EAN kuponu dedykowaną aplikacją do skanowania. System odnotowuje prawidłowe użycie kuponu. Każdy kupon można użyć tylko jeden raz.

Aplikacja

Stwórz aplikację mobilną, która pozwoli Ci generować jeszcze większe zyski.

Loyalty Club - aplikacje lojalnościowe

QRTAG sp. z o.o.
ul. Romana Dmowskiego 35
60-222 Poznań

NIP: 7831735647
REGON: 363401597
KRS: 0000595589

Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Kapitał zakładowy: 60.700zł wpłacony w całości


T. +48 609 633 907

E: maciej@loyaltyclub.pl

ZAPRASZAMY:
poniedziałek - piątek w godzinach 8.00 - 16.00

© 2020 QRTAG / All Rights Reserved