+48 609633907

Dla kogo

 • Małe kawiarnie
 • Restauracje
 • Punkty usługowe - zakłady fryzjerskie, kliniki
 • Drobny handel - np. piekarnie

Plusy

 • Niska cena wdrożenia
 • Szybka transakcja
 • Szybkie uruchomienie usługi
 • Nie wymaga rejestracji - szybkie uruchomienie usługi przez Klienta

Minusy

 • Brak dokładnych danych o poszczególnych transakcjach klientów
 • Brak możliwości połączenia z systemami kasowymi
 • Brak możliwości budowania historii poszczególnego klienta

Jak to działa?

Dzięki proponowanym funkcjonalnościom, jesteś w stanie stworzyć indywidualną propozycję, skierowaną do swoich stałych klientów oraz tych, którzy odwiedzają Cię pierwszy raz. Twoja aplikacja mobilna będzie dostępna dla każdego użytkownika. Dzięki wyjątkowym możliwościom, będzie miała realny wpływ na zwiększenie obrotów Twojej firmy. Tylko dwa proste kroki dzielą cię od uruchomienia całego systemu. Logujesz się do panelu dostępnego online i dostosowujesz aplikację, uzupełniając ją o treści. Umieszczasz nadajnik Beacon w swoim lokalu i… TO WSZYSTKO! Nadajnik samoczynnie komunikuje się ze stworzoną przez Ciebie aplikacją mobilną. Dzięki temu Twoi goście są zawsze na bieżąco z ofertą produktów oraz usług.

BEACON lub KOD JEDNORAZOWY

Beacon to mały nadajnik, nieustannie emitujący unikalny sygnał w technologii Bluetooth Low Energy (BLE). Urządzenie nie wymaga montażu dodatkowego okablowania, gdyż zasilane jest za pomocą baterii. Dzięki zastosowaniu technologii BLE, urządzenie cechuje się niskim poborem mocy oraz szybkim przesyłem danych. Beacon komunikuje się z Twoją aplikacją na urządzeniu typu smart, by nawiązać bliski kontakt z użytkownikiem urządzenia. Kod jednorazowy jest generowany z pozycji panelu administratora. Możesz go wydrukować i przekazać klientowi do wpisania w aplikacji. Po wpisaniu kodu, do naszego konta zostanie dopisana wizyta w lokalu. Generowane kody są niepowtarzalne i nie można wykorzystać go kilkukrotnie.

APLIKACJA MOBILNA

To zintegrowane centrum informacji dla Twojego klienta, a jednocześnie wirtualna karta lojalnościowa. Uniwersalna, zarządzalna aplikacja jest nowoczesnym pomostem między Tobą, a użytkownikiem. Zmieniaj wygląd, dostosowuj kolor do działań promocyjnych, reaguj na nowe trendy i potrzeby. Nie powtarzaj utartych schematów i samodzielnie - za pomocą kilku kliknięć - stwórz narzędzie dostosowane do swoich upodobań. Nie musisz się martwić - Twoja aplikacja jest dostępna zarówno na systemy iOS, jak i Android.

PANEL ADMINISTRACYJNY

Panel do zarządzania aplikacja mobilną działa z poziomu przeglądarki internetowej. Dzięki niemu, możesz samodzielnie zarządzać całą treścią oraz wyglądem aplikacji z dowolnego miejsca na świecie. Logując się do panelu, masz dostęp do zaawansowanych statystyk, kreatora programów lojalnościowych oraz szybkich powiadomień PUSH. Aktualizowanie informacji o nowe treści nigdy nie było prostsze, a wszelkie zmiany widoczne są od razu dla wszystkich użytkowników Twojej aplikacji!

Jak nabijamy pieczątki?


BEACON

Urządzenie beacon emituje sygnał zawierające informacje, które są potrzebne by dodać wizytę Klienta w naszym lokalu. W panelu administratora można ustawić interwał, który określa czy punkty za wizyty są doliczane przy każdorazowej wizycie czy tylko przy wizycie w danym dniu.

KOD QR

Kody QR są generowane z pozycji panelu administratora. W aplikacji znajduje się specjalny moduł do skanowania kodów QR. Po zeskanowaniu QR kodu na naszym koncie zostanie dopisana wizyta w lokalu.

INDYWIDUALNY KOD NUMERYCZNY

Kody są generowane z pozycji panelu administratora. Możesz wygenerować i wydrukować całą listę kodów, a pojedynczy kod przekazać klientowi do wpisania w aplikacji. Po wpisaniu kodu, do naszego konta zostanie dopisana wizyta w lokalu. Generowane kody są niepowtarzalne i nie można wykorzystać go kilkukrotnie.

Aplikacja

Stwórz aplikację mobilną, która pozwoli Ci generować jeszcze większe zyski.

Pozostałe moduły

POWIADOMIENIA PUSH

Funkcjonalność pozwala na generowanie powiadomień, skierowanych do użytkowników aplikacji. Umożliwia przesyłanie informacji na temat aktualnych wydarzeń i ich terminów. Dodatkową zaletą powiadomień PUSH jest możliwość ich wysyłania według określonych kategorii, które możesz formułować. Powiadomienia PUSH zwiększają aktywność klientów.

Mapa / oddziały

Sekcja ta prezentuje lokalizację Twojej firmy wraz z jej oddziałami. Warto jest zaznaczyć je na mapie, aby odbiorca mógł szybko trafić do Twojej firmy.

O nas

Warto dodać też kilka słów o tym czym się zajmuje firma. Należałoby zastanowić się dokładniej co wpisać w ten moduł. Mamy małą podpowiedź - ważne by Twój tekst był oryginalny, możesz też pochwalić się swoimi współpracownikami. Nie zapomnij też o historii firmy.

Oferta

W module tym przedstawiasz produkty lub usługi jakie oferujesz. Na początku dobrze jest się zastanowić co Cię wyróżnia i właśnie w tym module to opisujesz.

Aktualności / kalendarz

Możesz zaplanować wydarzenie i wpisać jest w kalendarz, tak aby każdy mógł do niego zajrzeć, a przed wydarzeniem wysłać powiadomienie PUSH. Warto jest też wrzucić informacje do Aktualności, tak by każdy po otwarciu aplikacji wiedział o nowościach.

Pomoc

Tutaj Twój klient znajdzie tutorial jak poruszać się po aplikacji. Będzie on w formie slajdów, które z łatwością można przewijać. Użytkownik w każdej chwili może wrócić do pomocy.

Panel administracyjny

Zapoznaj się funkcjami panelu do zarządzania Twoją aplikacją

INTUICYJNY PANEL
ADMINISTRACYJNY

Nie musisz posiadać specjalistycznej wiedzy i umiejętności, aby kontrolować i tworzyć swoją aplikację! Od dziś Twoja praca będzie łatwa i przyjemna!

KREATOR WYGLĄDU
APLIKACJI

Kilka kliknięć i Twoja aplikacja wygląda dokładnie tak, jak chcesz! Baw się kolorami, dobieraj szablony i ciesz się z natychmiastowych efektów!

ZAKŁADANIE KAMPANII LOJALNOŚCIOWEJ

Generujesz kampanię pozwalającą na zbieranie wizyt na mobilnej karcie lojalnościowej. Przypisujesz konieczną liczbę wizyt do usług lub produktów, które oferujesz. Użytkownik aplikacji, Twój Klient, po zebraniu odpowiedniej liczby wizyt otrzymuje kupon promocyjny będący nagrodą za jego lojalność.

WSZYSTKO
W CHMURZE

Nowoczesny biznes potrzebuje przestrzeni, a u nas jest ona nieograniczona. Nielimitowane miejsce na dane Twojej aplikacji, a także dostęp do panelu z przeglądarki internetowej pozwala na pracę z dowolnego miejsca!

ZAAWANSOWANE
STATYSTYKI

Kontroluj swoje działania w oparciu o system statystyk. To idealne rozwiązanie, które sprawi, że będziesz jeszcze bliżej swojego klienta!

ROZBUDOWANA
POMOC

W dowolnym momencie pracy nad aplikacją, możesz skorzystać z przydatnych podpowiedzi, które rozwieją Twoje wszystkie wątpliwości!

Loyalty Club - aplikacje lojalnościowe

QRTAG sp. z o.o.
ul. Romana Dmowskiego 35
60-222 Poznań

NIP: 7831735647
REGON: 363401597
KRS: 0000595589

Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Kapitał zakładowy: 50.000zł wpłacony w całości


T. +48 609 633 907

E: maciej@loyaltyclub.pl

ZAPRASZAMY:
poniedziałek - piątek w godzinach 8.00 - 16.00

© 2019 QRTAG / All Rights Reserved